Individualūs užsakymai

Pavėsinės

musu-pavesine-1Suderinę projektą su klientu, galime pagaminti išskirtinio dizaino pavėsinę. Medžiagos, naudojamos pavėsinės gamyboje, priklauso nuo kliento poreikių: nuo medienos, iki stogo dangos. Pavėsinės surenkamos taip, kad būtų patogu jas išardyti ir transportuoti. Jūsų patogumui galime pagaminti pavėsinę su norimo dizaino mediniais baldais. Dėl konkrečių užsakymų, prašome susisiekti.

musu-pavesine-3

Pirtys

EdjustaPastaruoju metu vis labiau populiarėja mobilios pirtys. Mūsų įmonė mielai imsis jūsų projekto ir pagamins bei pilnai įrengs norimo dydžio, dizaino pirtį: tiek mobilią, tiek stacionarią.

10-1

Kubilai

2012-08-10-13-40-32-perdarytaKokia pirtis, jeigu šalia nėra šilto kubilo? Jeigu norėsite, pagaminsime ir jį. Galite rinktis medinius, plastikinius bei stiklo pluošto kubilus. Jie gali būti su krosnele, gali būti ir be jos, gali turėti barą gėrimams, gali ir neturėti: viskas priklauso nuo jūsų poreikių bei fantazijos.

Daugiau kubilų nuotraukų

19kubilai-1

Maudymosi vonios

ofuro-vonios15Jeigu norite savo kieme ko nors išskirtinio – pagaminsime jums natūralios medienos maudymosi vonią, dar žinomą kaip ofuro vonia. Joje paprastai telpa iki 4 asmenų. Tai puiki alternatyva kubilui.

ofuro-vonios2-1

Lauko baldai

lauko-baldai-1Nebijome iššūkių ir mielai imamės lauko baldų projektų. Kreipkitės į mus su savo mintimis, idėjomis ir mes jas paversime realybe! Gaminame viską nuo suoliuko, stalo, paplūdimio kėdžių (šiuo metu itin paklausios Belizo kėdės).

komplektas

Vaikų žaidimų aikštelės

supynesakropolisnr22Mes mėgstame stebinti savo klientus ir džiaugiamės galėdami pasigirti, kad į savo produkciją įtraukėme ir vaikų žaidimų aikštelių gamybą. Imamės tiek ir paprastų projektų, tiek ir sudėtingų konstrukcijų. Nudžiuginkite savo mažuosius medinėmis supynėmis, karstyklėmis, čiuožyklomis, smėlio dėžėmis. Nedvejokite ir kreipkitės su savo idėjomis.

zaidimu_aiksteles8

Neradote to, kas jus domina?

Rašykite mums, klauskite, siūlykite ir mes būtinai padėsime įgyvendinti jūsų idėjas!